Prawo - Administracja - Kościół. Nr 3(2005)

red. Antoni Dębiński
Rok wydania: 2006

Kwartalnik prezentujący dorobek naukowy środowiska prawniczego KUL, poruszający zagadnienia związane z tworzeniem i stosowaniem prawa zarówno w ramach państwa, jak i strukturach Kościoła. Zawiera również sprawozdania z naukowego życia Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji KUL.

ARTYKUŁY

Michalina Duda, Pojęcie i rodzaje sankcji prawnej

Justyna Indulska, Fundacja - pojęcie, istota działania

Magdalena Kisała, Rola prywatyzacji zadań publicznych w kształtowaniu przez gminę konkurencyjności na rynku usług komunalnych