Prawo - Administracja - Kościół. Nr 4(2002)

red. A. Dębiński

Kwartalnik prezentujący dorobek naukowy środowiska prawniczego KUL, poruszający zagadnienia związane z tworzeniem i stosowaniem prawa zarówno w ramach państwa, jak i strukturach Kościoła. Zawiera również sprawozdania z naukowego życia Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji KUL.

WYDARZENIA

Józef Krukowski, Laudacja wygłoszona 25 czerwca 2002 r. podczas wręczania prof. dr. hab. Adamowi Strzemboszowi Księgi Pamiątkowej

Wojciech Łączkowski, Praworządne państwo (Wykład inauguracyjny - rok akademicki 2002/2003 na KUL)

PRAWO ADMINISTRACYJNE