Prawo - Administracja - Kościół. Nr 3(2004)

red. A. Dębiński

Rok wydania: 2004

Kwartalnik prezentujący dorobek naukowy środowiska prawniczego KUL, poruszający zagadnienia związane z tworzeniem i stosowaniem prawa zarówno w ramach państwa, jak i strukturach Kościoła. Zawiera również sprawozdania z naukowego życia Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji KUL.

ARTYKUŁY

Jacek Chaciński, Z zagadnień dotyczących stosunku prawnego
In the Issues Regarding Legał Relation. Summary

Stanisław Dubiel, Własność prywatna w nauczaniu biskupów polskich w okresie posoborowym