Studia Prawnicze KUL, 2(74)/2018

red. Krzysztof Wiak
Rok wydania: 2018

Anna BARCZAK, Adrianna OGONOWSKA, Dynamika prawa ochrony środowiska a jego wykładnia -uwagi na tle przepisów u.c.p.g.
The Dynamism of Environmental Protection Law and Its Interpretation – Remarks Against the Backdrop of the Legal Provisions of u.c.p.g.
Динамизм закона о защите окружающей среды и его интерпретация – замечания в отношении задачи юридических положений u.c.p.g.

Justyna GOŹDZIEWICZ-BIECHOŃSKA, Wykładnia norm planowych w prawie ochrony środowiska -zagadnienia wstępne
Interpretation of Planning Norms in Environmental Law -Preliminary Issues
Интерпретация плановых норм в праве охраны окружающей среды – предварительные вопросы

Aleksander LIPIŃSKI, Interpretacyjne problemy prawa geologicznego i górniczego -tzw. "połowy bursztynu"